Go!

 

2013. évi „Foci Áruház Kupa”
35 éven felüliek teremlabdarúgó bajnokságára 

 

  mérkő- zések száma győze-  lem döntet- len vereség lőtt gól   kapott gól gólkü- lönbség pont
1. Fc Bodyform 7 6 0 1
21 -  12  9 18
2. SZM PUB Csabagyöngye 7 4
3 0
17
-  9  8 15
3. Hőterm 7 3
2 2
26
-  13  13 11
4. Netzita 7 3
0 4
11
-  21  -10 9
5. Őrláng 7
3
0 4
17
-  14  3
9
6. Alfa-Gép-Forest 7
2
2 3
8 -  11
-3 8
7. Picasso 7
1 2 4
12
-  17
-5
5
8. Pál Autójavító-Sport 2 7 0 1 6 11 - 26 -15 1

 

 

Mérkőzés Öltöző Mérkőző csapatok Öltöző Eredmény
napja ideje
III.4.         hétfő 18:30   HŐTERM - SZM PUB CSABAGYÖNGYE    4 :  4
19:15   ALFA-GÉP - FOREST  - FC BODYFORM    1 :  4
III.5.        kedd 18:30   ÖRLÁNG - PÁL AUTÓJAVÍTÓ - SPORT 2    3 :  1
19:15   NETZITA - PICASSO    2 :  3
III.11.           hétfő 18:30   SZM PUB CSABAGYÖNGYE - ALFA-GÉP - FOREST     0 :  0
19:15   FC BODYFORM - NETZITA    3  :  2 
 III.12.         kedd 18:30   PICASSO - ÖRLÁNG    2 :  5
19:15   PÁL AUTÓJAVÍTÓ - SPORT 2 - HŐTERM    1 :  4
III.18.           hétfő 18:30   ÖRLÁNG - FC BODYFORM    3 :  4
19:15   NETZITA - SZM PUB CSABAGYÖNGYE    0 :  2
20:00   ALFA-GÉP - FOREST  - HŐTERM    1 :  1
III.19. kedd 18:30   PÁL AUTÓJAVÍTÓ - SPORT 2 - PICASSO    0 :  0
III.25.           hétfő 18:00   NETZITA - HŐTERM    0 :  9
18:45   ÖRLÁNG - SZM PUB CSABAGYÖNGYE    0 :  1
 III.26.         kedd 18:30   PÁL AUTÓJAVÍTÓ - SPORT 2 - ALFA-GÉP - FOREST     0 :  3
19:15   PICASSO - FC BODYFORM    2 :  3
IV.8.           hétfő 18:30   HŐTERM - ÖRLÁNG    2 :  4
19:15   ALFA-GÉP - FOREST  - NETZITA    0 :  1
 IV.9.         kedd 18:30   SZM PUB CSABAGYÖNGYE - PICASSO    0 :  0
19:15   FC BODYFORM - PÁL AUTÓJAVÍTÓ - SPORT 2    4 :  2
IV.15.           hétfő 18:00   ÖRLÁNG - ALFA-GÉP - FOREST     1 :  2
18:45   FC BODYFORM - SZM PUB CSABAGYÖNGYE    1 :  2
 IV.16.         kedd 18:30   PÁL AUTÓJAVÍTÓ - SPORT 2 - NETZITA    3 :  4
19:15   PICASSO - HŐTERM    1 :  6
IV.22.           hétfő 18:30   ÖRLÁNG - NETZITA    1 :  2
19:15   HŐTERM - FC BODYFORM    0 :  2
 IV.23.         kedd 18:30   ALFA-GÉP - FOREST  - PICASSO    1 :  4
19:15   SZM PUB CSABAGYÖNGYE - PÁL AUTÓJAVÍTÓ - SPORT 2    8 :  4
 IV.29.         hétfő 18:30   3.hely: HŐTERM - 4.hely: NETZITA     :  
19:15   1.hely: FC BODYFORM - 2.hely:  SZM PUB CSABAGYÖNGYE     :  
                   
Lebonyolítás:
A nevezett 8 csapat körmérkőzést játszik.
Az 1. és 2. helyen végzett játssza a döntőt, míg a 3. és 4. helyen végzett gárdák a bronzmérkőzést!

 

 

 

 

 

Eseménynaptár
Eredmény beküldés
Hazai csapat
Vendég csapat
Mérkőzés napja
Eredmény (hazai:vendég)

Ajánlott felbontás: 1024x768

A weboldalt készítette: Cubase Webstúdió 2009-2019