Go!

Bajnokság - 5.csoport

5. csoport mérkőzései

1. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-08-26 19:00:00 Kner pálya digiARTfoto Team - Pozor FC 3 : 4
2019-08-28 18:00:00 Jamina pálya Alibi 88 - Galéria Invest 3 : 9
2019-08-28 18:00:00 Tréning Center Aranyi Épker - Zeppelin Fc 2 : 1
2019-08-28 20:00:00 Tréning Center Cyclo-JALTE - Etil Alakulat 2 : 6
2019-08-29 20:00:00 Jamina pálya FC Hajtómű - Necseszdel United 2 : 2
2019-08-30 19:00:00 Jamina pálya Alfa-Gép - 3. félidő 1 : 2
2. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-04 18:00:00 Jamina pálya Zeppelin Fc - digiARTfoto Team 4 : 4
2019-09-04 18:30:00 Tréning Center Pozor FC - FC Hajtómű 2 : 7
2019-09-04 19:30:00 MÁV pálya Etil Alakulat - Alibi 88 6 : 4
2019-09-06 18:00:00 Jamina pálya Galéria Invest - Alfa-Gép 4 : 1
2019-09-06 20:00:00 Jamina pálya Necseszdel United - Cyclo-JALTE 7 : 4
2019-09-06 20:30:00 Tréning Center 3. félidő - Aranyi Épker 2 : 2
3. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-09 19:00:00 Kner pálya digiARTfoto Team - 3. félidő 3 : 3
2019-09-11 18:00:00 Tréning Center Aranyi Épker - Galéria Invest 2 : 5
2019-09-11 18:00:00 Jamina pálya Alibi 88 - Cyclo-JALTE 4 : 3
2019-09-12 20:00:00 Jamina pálya FC Hajtómű - Zeppelin Fc 4 : 1
2019-09-13 19:00:00 Jamina pálya Alfa-Gép - Etil Alakulat 0 : 5
2019-09-13 20:00:00 Jamina pálya Necseszdel United - Pozor FC 1 : 5
4. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-18 18:00:00 Jamina pálya Alibi 88 - Alfa-Gép 2 : 1
2019-09-18 19:30:00 MÁV pálya Etil Alakulat - Aranyi Épker 5 : 2
2019-09-18 20:00:00 Tréning Center Cyclo-JALTE - Pozor FC 3 : 4
2019-09-18 20:00:00 Jamina pálya Zeppelin Fc - Necseszdel United 4 : 9
2019-09-20 18:00:00 Jamina pálya Galéria Invest - digiARTfoto Team 6 : 2
2019-09-20 20:30:00 Tréning Center 3. félidő - FC Hajtómű 4 : 4
5. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-23 19:00:00 Kner pálya digiARTfoto Team - Etil Alakulat 4 : 4
2019-09-25 18:00:00 Tréning Center Aranyi Épker - Alibi 88 4 : 2
2019-09-25 18:30:00 Tréning Center Pozor FC - Zeppelin Fc 7 : 1
2019-09-26 20:00:00 Jamina pálya FC Hajtómű - Galéria Invest 1 : 3
2019-09-27 19:00:00 Jamina pálya Alfa-Gép - Cyclo-JALTE 1 : 5
2019-09-27 20:00:00 Jamina pálya Necseszdel United - 3. félidő 4 : 4
6. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-02 18:00:00 Jamina pálya Alibi 88 - digiARTfoto Team 2 : 6
2019-10-02 19:30:00 MÁV pálya Etil Alakulat - FC Hajtómű 2 : 1
2019-10-02 20:00:00 Tréning Center Cyclo-JALTE - Zeppelin Fc 4 : 8
2019-10-04 18:00:00 Jamina pálya Galéria Invest - Necseszdel United 7 : 4
2019-10-04 19:00:00 Jamina pálya Alfa-Gép - Aranyi Épker 3 : 3
2019-10-04 20:30:00 Tréning Center 3. félidő - Pozor FC 2 : 1
7. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-07 19:00:00 Kner pálya digiARTfoto Team - Alfa-Gép 5 : 1
2019-10-09 18:00:00 Jamina pálya Zeppelin Fc - 3. félidő 1 : 4
2019-10-09 18:00:00 Tréning Center Aranyi Épker - Cyclo-JALTE 1 : 7
2019-10-09 18:30:00 Tréning Center Pozor FC - Galéria Invest 1 : 4
2019-10-10 20:00:00 Jamina pálya FC Hajtómű - Alibi 88 4 : 5
2019-10-11 19:00:00 Jamina pálya Necseszdel United - Etil Alakulat 1 : 2
8. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-16 18:00:00 Jamina pálya Alibi 88 - Necseszdel United 1 : 10
2019-10-16 18:00:00 Tréning Center Aranyi Épker - digiARTfoto Team 2 : 6
2019-10-16 19:30:00 MÁV pálya Etil Alakulat - Pozor FC 6 : 2
2019-10-16 20:00:00 Tréning Center Cyclo-JALTE - 3. félidő 1 : 6
2019-10-18 19:00:00 Jamina pálya Alfa-Gép - FC Hajtómű 2 : 1
2019-10-18 20:00:00 Jamina pálya Galéria Invest - Zeppelin Fc 5 : 1
9. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-21 19:00:00 Kner pálya digiARTfoto Team - Cyclo-JALTE 4 : 2
2019-10-22 18:30:00 Tréning Center Pozor FC - Alibi 88 6 : 3
2019-10-22 20:00:00 Jamina pálya Zeppelin Fc - Etil Alakulat 2 : 3
2019-10-24 20:00:00 Jamina pálya FC Hajtómű - Aranyi Épker 9 : 0
2019-10-25 19:00:00 Jamina pálya Necseszdel United - Alfa-Gép 4 : 2
2019-10-25 20:30:00 Tréning Center 3. félidő - Galéria Invest 1 : 1
10. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-28 19:00:00 Kner pálya digiARTfoto Team - FC Hajtómű 3 : 1
2019-10-30 18:00:00 Jamina pálya Alibi 88 - Zeppelin Fc 4 : 4
2019-10-30 18:00:00 Tréning Center Aranyi Épker - Necseszdel United 3 : 2
2019-10-30 19:00:00 Jamina pálya Alfa-Gép - Pozor FC 1 : 5
2019-10-30 19:30:00 MÁV pálya Etil Alakulat - 3. félidő 2 : 3
2019-10-30 20:00:00 Tréning Center Cyclo-JALTE - Galéria Invest 2 : 5
11. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-11-06 18:00:00 Jamina pálya Zeppelin Fc - Alfa-Gép 4 : 1
2019-11-06 18:30:00 Tréning Center Pozor FC - Aranyi Épker 0 : 0
2019-11-07 20:00:00 Jamina pálya FC Hajtómű - Cyclo-JALTE 2 : 8
2019-11-08 18:00:00 Jamina pálya Galéria Invest - Etil Alakulat 4 : 3
2019-11-08 20:00:00 Jamina pálya Necseszdel United - digiARTfoto Team 2 : 5
2019-11-08 20:30:00 Tréning Center 3. félidő - Alibi 88 6 : 1


2009 - 2010 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2010 - 2011 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2011 - 2012 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2012-2013 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2013-2014 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2014-2015 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2015-2016 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2016-2017 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2017-2018 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2018-2019 bajnokság 5. csoport mérkőzései 2019-2020 bajnokság 5. csoport mérkőzései
Eseménynaptár
Eredmény beküldés
Hazai csapat
Vendég csapat
Mérkőzés napja
Eredmény (hazai:vendég)

Ajánlott felbontás: 1024x768

A weboldalt készítette: Cubase Webstúdió 2009-2019