Go!

Bajnokság - 4.csoport

4. csoport mérkőzései

1. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-08-27 19:00:00 Kner pálya 4Évszak Catering - Heroes 1 : 1
2019-08-27 19:00:00 Jamina pálya Reád Margit - Körös Klíma 2 : 5
2019-08-27 19:00:00 MÁV pálya Live Sport Pub - Kozma Fc 3 : 3
2019-08-28 18:30:00 Kazinczy Pedagógus - 48-as Vitézek 1 : 2
2019-08-29 19:30:00 Tréning Center Netzita - Top Gun 5 : 1
2019-08-30 18:00:00 Csaba Park M&M SZIG - Swietelsky Fc 2 : 4
2. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-03 19:30:00 Tréning Center Körös Klíma - M&M SZIG 3 : 0
2019-09-04 19:00:00 Kner pálya 48-as Vitézek - 4Évszak Catering 2 : 4
2019-09-05 18:00:00 Jamina pálya Top Gun - Pedagógus 8 : 1
2019-09-05 18:30:00 Tréning Center Swietelsky Fc - Live Sport Pub 3 : 1
2019-09-05 18:30:00 Kner pálya Heroes - Reád Margit 2 : 4
2019-09-06 18:00:00 Tréning Center Kozma Fc - Netzita 2 : 7
3. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-10 19:00:00 Jamina pálya Reád Margit - 48-as Vitézek 7 : 1
2019-09-10 19:00:00 MÁV pálya Live Sport Pub - Körös Klíma 4 : 4
2019-09-10 19:00:00 Kner pálya 4Évszak Catering - Pedagógus 8 : 3
2019-09-12 18:00:00 Jamina pálya Top Gun - Kozma Fc 3 : 1
2019-09-12 19:30:00 Tréning Center Netzita - Swietelsky Fc 1 : 1
2019-09-13 18:00:00 Csaba Park M&M SZIG - Heroes 0 : 6
4. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-17 19:00:00 Kner pálya 4Évszak Catering - Reád Margit 3 : 1
2019-09-17 19:30:00 Tréning Center Körös Klíma - Netzita 0 : 3
2019-09-18 18:30:00 Kazinczy Pedagógus - Kozma Fc 1 : 3
2019-09-18 19:00:00 Kner pálya 48-as Vitézek - M&M SZIG 4 : 3
2019-09-19 18:30:00 Tréning Center Swietelsky Fc - Top Gun 1 : 8
2019-09-19 18:30:00 Kner pálya Heroes - Live Sport Pub 3 : 6
5. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-24 19:00:00 MÁV pálya Live Sport Pub - 48-as Vitézek 4 : 3
2019-09-24 19:00:00 Jamina pálya Reád Margit - Pedagógus 1 : 1
2019-09-25 18:00:00 Csaba Park Top Gun - Körös Klíma 2 : 4
2019-09-26 19:30:00 Tréning Center Netzita - Heroes 5 : 4
2019-09-27 18:00:00 Tréning Center Kozma Fc - Swietelsky Fc 7 : 2
2019-09-27 18:00:00 Csaba Park M&M SZIG - 4Évszak Catering 2 : 3
6. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-01 19:00:00 Jamina pálya Reád Margit - M&M SZIG 5 : 1
2019-10-01 19:30:00 Tréning Center Körös Klíma - Kozma Fc 3 : 0
2019-10-01 20:00:00 Kner pálya 4Évszak Catering - Live Sport Pub 5 : 4
2019-10-02 18:30:00 Kazinczy Pedagógus - Swietelsky Fc 1 : 3
2019-10-02 19:00:00 Kner pálya 48-as Vitézek - Netzita 4 : 2
2019-10-03 18:30:00 Kner pálya Heroes - Top Gun 3 : 0
7. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-08 19:00:00 MÁV pálya Live Sport Pub - Reád Margit 4 : 0
2019-10-09 18:00:00 Csaba Park Top Gun - 48-as Vitézek 5 : 5
2019-10-10 18:30:00 Tréning Center Swietelsky Fc - Körös Klíma 1 : 3
2019-10-10 19:30:00 Tréning Center Netzita - 4Évszak Catering 2 : 2
2019-10-11 18:00:00 Tréning Center Kozma Fc - Heroes 1 : 3
2019-10-11 18:00:00 Csaba Park M&M SZIG - Pedagógus 3 : 5
8. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-15 19:00:00 Jamina pálya Reád Margit - Netzita 3 : 1
2019-10-15 20:00:00 Kner pálya 4Évszak Catering - Top Gun 4 : 2
2019-10-16 18:30:00 Kazinczy Pedagógus - Körös Klíma 0 : 3
2019-10-16 19:00:00 Kner pálya 48-as Vitézek - Kozma Fc 1 : 0
2019-10-17 18:30:00 Kner pálya Heroes - Swietelsky Fc 3 : 5
2019-10-18 18:00:00 Csaba Park M&M SZIG - Live Sport Pub 1 : 8
9. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-22 19:00:00 MÁV pálya Live Sport Pub - Pedagógus 10 : 1
2019-10-24 18:30:00 Tréning Center Swietelsky Fc - 48-as Vitézek 0 : 3
2019-10-24 19:30:00 Tréning Center Netzita - M&M SZIG 5 : 1
2019-10-24 20:00:00 Tréning Center Körös Klíma - Heroes 4 : 7
2019-10-25 18:00:00 Tréning Center Kozma Fc - 4Évszak Catering 1 : 3
2019-10-25 19:00:00 Csabapark, műfű Top Gun - Reád Margit 3 : 0
10. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-29 19:00:00 Jamina pálya Reád Margit - Kozma Fc 4 : 2
2019-10-29 19:00:00 MÁV pálya Live Sport Pub - Netzita 3 : 4
2019-10-29 20:00:00 Kner pálya 4Évszak Catering - Swietelsky Fc 6 : 2
2019-10-30 18:30:00 Kazinczy Pedagógus - Heroes 3 : 2
2019-10-30 19:00:00 Kner pálya 48-as Vitézek - Körös Klíma 0 : 2
2019-10-31 18:00:00 Csaba Park M&M SZIG - Top Gun 1 : 6
11. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-11-06 18:00:00 Csaba Park Top Gun - Live Sport Pub 1 : 3
2019-11-06 19:00:00 Tréning Center Körös Klíma - 4Évszak Catering 3 : 3
2019-11-07 18:30:00 MÁV pálya Heroes - 48-as Vitézek 2 : 3
2019-11-07 18:30:00 Tréning Center Swietelsky Fc - Reád Margit 2 : 3
2019-11-07 19:30:00 Tréning Center Netzita - Pedagógus 2 : 0
2019-11-08 18:00:00 Tréning Center Kozma Fc - M&M SZIG 1 : 1


2009 - 2010 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2010 - 2011 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2011 - 2012 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2012-2013 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2013-2014 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2014-2015 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2015-2016 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2016-2017 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2017-2018 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2018-2019 bajnokság 4. csoport mérkőzései 2019-2020 bajnokság 4. csoport mérkőzései
Eseménynaptár
Eredmény beküldés
Hazai csapat
Vendég csapat
Mérkőzés napja
Eredmény (hazai:vendég)

Ajánlott felbontás: 1024x768

A weboldalt készítette: Cubase Webstúdió 2009-2019