Go!

Bajnokság - 3.csoport

3. csoport mérkőzései

1. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-08-27 20:00:00 Tréning Center Acanashop.hu - Favorit FC 3 : 1
2019-08-27 20:00:00 MÁV - műfű Átmenet - LTP Fc 2 : 2
2019-08-29 18:00:00 Tréning Center Krajcsó Transz - Tondach 3 : 4
2019-08-29 18:30:00 Tréning Center Vízmű - MCK-Mozdulj velünk 5 : 4
2019-08-29 20:00:00 Tréning Center Közút - Albapart 2 : 5
2019-08-30 18:00:00 Jamina pálya BRISE - Gyulai Team 2 : 2
2. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-02 19:00:00 Tréning Center Tondach - Közút 3 : 1
2019-09-02 20:00:00 Tréning Center Gyulai Team - Átmenet 3 : 2
2019-09-03 18:30:00 Tréning Center Albapart - Vízmű 2 : 0
2019-09-04 18:00:00 Tréning Center MCK-Mozdulj velünk - Acanashop.hu 3 : 1
2019-09-06 20:00:00 Főiskola, műfű Favorit FC - BRISE 3 : 5
2019-09-06 20:30:00 Kner pálya LTP Fc - Krajcsó Transz 5 : 0
3. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-10 20:00:00 Tréning Center Acanashop.hu - Albapart 5 : 4
2019-09-10 20:00:00 MÁV pálya Átmenet - Favorit FC 5 : 0
2019-09-12 18:30:00 Tréning Center Vízmű - Tondach 1 : 0
2019-09-12 20:00:00 Tréning Center Közút - Krajcsó Transz 2 : 2
2019-09-13 18:00:00 Jamina pálya BRISE - MCK-Mozdulj velünk 3 : 0
2019-09-13 20:30:00 Kner pálya LTP Fc - Gyulai Team 2 : 4
4. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-16 19:00:00 Tréning Center Tondach - Acanashop.hu 3 : 2
2019-09-17 18:30:00 Tréning Center Albapart - BRISE 2 : 3
2019-09-18 18:00:00 Tréning Center MCK-Mozdulj velünk - Átmenet 1 : 8
2019-09-19 18:00:00 Tréning Center Krajcsó Transz - Gyulai Team 2 : 4
2019-09-19 20:00:00 Tréning Center Közút - Vízmű 0 : 3
2019-09-20 20:00:00 Főiskola Favorit FC - LTP Fc 2 : 5
5. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-23 20:00:00 Tréning Center Gyulai Team - Favorit FC 5 : 2
2019-09-24 20:00:00 MÁV pálya Átmenet - Albapart 3 : 6
2019-09-24 20:00:00 Tréning Center Acanashop.hu - Közút 4 : 2
2019-09-26 18:30:00 Tréning Center Vízmű - Krajcsó Transz 0 : 3
2019-09-27 18:00:00 Jamina pálya BRISE - Tondach 5 : 5
2019-09-27 20:30:00 Kner pálya LTP Fc - MCK-Mozdulj velünk 10 : 1
6. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-09-30 19:00:00 Tréning Center Tondach - Átmenet 1 : 6
2019-10-01 18:30:00 Tréning Center Albapart - LTP Fc 3 : 1
2019-10-02 18:00:00 Tréning Center MCK-Mozdulj velünk - Gyulai Team 1 : 4
2019-10-03 18:00:00 Tréning Center Krajcsó Transz - Favorit FC 2 : 6
2019-10-03 18:30:00 Tréning Center Vízmű - Acanashop.hu 7 : 5
2019-10-03 20:00:00 Tréning Center Közút - BRISE 6 : 1
7. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-07 20:00:00 Tréning Center Gyulai Team - Albapart 3 : 1
2019-10-08 20:00:00 MÁV pálya Átmenet - Közút 4 : 4
2019-10-08 20:00:00 Tréning Center Acanashop.hu - Krajcsó Transz 2 : 4
2019-10-11 18:00:00 Jamina pálya BRISE - Vízmű 2 : 4
2019-10-11 20:00:00 Főiskola Favorit FC - MCK-Mozdulj velünk 3 : 5
2019-10-11 20:30:00 Kner pálya LTP Fc - Tondach 2 : 4
8. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-14 19:00:00 Tréning Center Tondach - Gyulai Team 4 : 3
2019-10-15 18:30:00 Tréning Center Albapart - Favorit FC 4 : 0
2019-10-15 20:00:00 Tréning Center Acanashop.hu - BRISE 4 : 3
2019-10-17 18:00:00 Tréning Center Krajcsó Transz - MCK-Mozdulj velünk 4 : 4
2019-10-17 18:30:00 Tréning Center Vízmű - Átmenet 1 : 3
2019-10-17 20:00:00 Tréning Center Közút - LTP Fc 0 : 4
9. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-21 20:00:00 Tréning Center Gyulai Team - Közút 2 : 4
2019-10-22 18:00:00 Tréning Center MCK-Mozdulj velünk - Albapart 0 : 5
2019-10-22 20:00:00 MÁV pálya Átmenet - Acanashop.hu 3 : 4
2019-10-25 18:00:00 Főiskola Favorit FC - Tondach 2 : 2
2019-10-25 18:00:00 Jamina pálya BRISE - Krajcsó Transz 2 : 5
2019-10-25 20:30:00 Kner pálya LTP Fc - Vízmű 5 : 1
10. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-10-28 19:00:00 Tréning Center Tondach - MCK-Mozdulj velünk 6 : 0
2019-10-29 20:00:00 Tréning Center Acanashop.hu - LTP Fc 2 : 3
2019-10-31 18:00:00 Tréning Center Krajcsó Transz - Albapart 4 : 9
2019-10-31 18:00:00 Jamina pálya BRISE - Átmenet 1 : 6
2019-10-31 18:30:00 Tréning Center Vízmű - Gyulai Team 0 : 6
2019-10-31 20:00:00 Tréning Center Közút - Favorit FC 3 : 2
11. forduló mérkőzései
Mérkőzés Helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
napjaideje
2019-11-04 20:00:00 Tréning Center Gyulai Team - Acanashop.hu 4 : 4
2019-11-05 18:30:00 Tréning Center Albapart - Tondach 4 : 3
2019-11-05 20:00:00 MÁV pálya Átmenet - Krajcsó Transz 4 : 4
2019-11-06 18:00:00 Tréning Center MCK-Mozdulj velünk - Közút 0 : 5
2019-11-08 20:00:00 Főiskola Favorit FC - Vízmű 0 : 5
2019-11-08 20:30:00 Kner pálya LTP Fc - BRISE 3 : 0


2009 - 2010 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2010 - 2011 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2011 - 2012 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2012-2013 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2013-2014 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2014-2015 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2015-2016 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2016-2017 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2017-2018 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2018-2019 bajnokság 3. csoport mérkőzései 2019-2020 bajnokság 3. csoport mérkőzései
Eseménynaptár
Eredmény beküldés
Hazai csapat
Vendég csapat
Mérkőzés napja
Eredmény (hazai:vendég)

Ajánlott felbontás: 1024x768

A weboldalt készítette: Cubase Webstúdió 2009-2019